Anti zionism
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
پیوندهای روزانه
نویسندگان
درباره ما

این وبلاگ توسط افرادی ساخته شده که نه گرایشی به سمت چپ دارند و نه راست!این وبلاگ را چندشیعه ی مرید علی(ع)بنا نهاده اند تا دل صاحب الزمان(عج)شاد گردد.یاعلی مدد
جستجو
پخش زنده اماکن متبرکه
پخش زنده حرم
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی
ارسال شده در جمعه دوازدهم آبان ۱۳۹۱ ساعت 21:6 نویسنده : anti freemasonry


"سیلویا والریو" دختر 18 ساله ایتالیایی و مولف کتاب "یک روزی یک رییس جمهوری بود"، "محمود احمدی نژاد" رییس جمهوری ایران را تنها مرد واقعی در عرصه جهانی دانسته است.
به گزارش صراط ، نویسنده ایتالیایی این کتاب در گفت وگو با خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا) گفت: احمدی نژاد تنها مرد روی زمین است، چرا که او هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچی و خودبینی است.

 وی افزود: می خواهم با احمدی نژاد رییس جمهوری ایران ازدواج کنم. احمدی نژاد چیز کمی نیست، او یک نوآور و مبدع در عصر ما است. او هولوکاست را نفی کرده و به فکر استفاده از انرژی هسته ای است. وی اپوزیسیون را خاموش و آمریکا را تهدید می کند.


 این نویسنده ایتالیایی، گفت: البته او به زنان اجازه نمی دهد تا حجاب خود را بردارند، اما این به هیچ وجه یک مساله نیست. چرا که زنان ایرانی آنقدر علاقه ندارند تبدیل به زنان غربی شوند

 شاید آنها دوست دارند تبدیل به مدیرانی شوند که زندگی خود را بر پایه دین خود بسازند

وی افزود: آنها عقیده دارند که رهایی از قید و بندها تنها به مشکلات آنها می افزاید، در غرب هم برخی این عقیده را دارند، اما این افراد آنقدر صادق نیستند تا این موضوع را اذعان کنند.

 وی گفت: من هیچ گرایش سیاسی به چپ و راست ندارم، ولی به نظر من رییس جمهوری ایران واقعا تنها فردی است که رفتار او فراتر از نظم سیاسی حاکم برجهان است .

 کتاب 81 صفحه ای "یک روزی یک رییس جمهوری بود" در کتابفروشی های سراسر ایتالیا به قیمت 9 یورو عرضه شده است.